• ارتباط با ما: 02188915004

موفقیت نامحدود چگونه به دست می آید؟

بسیاری از افراد فکر می کنند پول باعث موفقیت می شود ولی عامل اصلی موفقیت، عادات و رفتار مناسب است. از عادات افراد موفق می توان کار و فعالیت با اشتیاق، تعهد، انگیزه، ترک عادات بد و یادگیری از مشکلات را نام برد.

در این بخش سعی کرده ایم، مقالاتی که باعث تغییرات کوچک و نتایج بسیار بزرگ در زندگی افراد موفق شده است را قرار دهیم، امیدواریم مقالات موفقیت این بخش باعث شود که عادات بد و منفی خود را به مرور زمان از بین ببرید.

سمینارما در حوزه موفقیت و مهارت های زندگی، محصولات جامعی نظیر پکیج جامع آشتی با درون ، پکیج جادوئی آموزش ان ال پی ، پکیج کارگاه آموزشی اعتماد به نفس را تولید کرده است، که اگر اشتیاق سوزان برای آموزش و تغییرات فردی داشته باشید، این محصولات میتوانند تغییرات بسیار بزرگی در زندگی شما داشته باشند.

8 نکته مهم که افراد موفق برای انجامشان وقت تلف نمی‌کنند

به عنوان یک مربی، مردم اغلب وقتی سردرگم و مضطرب باشند و احساس کنند که نمی‌توانند به اهداف‌شان و چیزهایی که بیشتر از هر چیزی در زندگی‌شان می‌خواهند برسند به سراغ من می‌آیند. پس، یکی از اولین کارهایی که در ابتدا انجام می‌دهم تشخیص دادن چیزهایی است که زمان‌شان را تلف می‌کند، چیزهایی که مانع موفق بودن آنها و حرکتشان به سمت جلو و در جهت مواردی که می‌خواهند بدست بیاورند است.

8 نکته مهم که افراد موفق برای انجامشان وقت تلف نمی‌کنند - 5.0 out of 5 based on 1 review

۱۱ کاری که با انجام آن اطرافیانتان را از خود بیزار می‌کنید

کارهای زیادی هست که با انجام آن اطرافیانتان را از خود دور می‌کنید. بیشتر این کارها نیازی به تلاش ندارند. در این جا به مواردی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

چگونه در اولين برخورد تاثير گذار، جذاب و دوست داشتنی باشيم

 

برخورد اول : چطور در برخورد اول بهترین تاثیر را داشته باشیم

فکر می‌کنید تنها 10 دقیقه فرصت برای تاثیرگذاری در اولین دیدار دارید؟
دوباره فکر کنید.  مطابق پژوهش‌ها، در هفت ثانیه‌‌ی ابتدایی که کسی را ملاقات می‌کنید، زمانی است که شما تاثیر اولیه را ایجاد می‌کنید. پس، چه در یک رویداد، یک ملاقات برای توسعه کسب و کار یا هر موقعیتی حرفه‌ای دیگری که هستید، باید برای ایجاد تاثیر اولیه مناسب سریع اقدام کنید.

چگونه در اولين برخورد تاثير گذار، جذاب و دوست داشتنی باشيم - 3.3 out of 5 based on 3 reviews

افراد ناموفق چگونه زمان خود را هدر می دهند

افرادی که در مدیریت زمان ناکام می‌مانند، معمولا بعضی اشتباهات متداول و مشترک را مرتکب می‌دهند که به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.عادت مدیریت زمان به‌راحتی به دست نمی‌آید. موفق شدن یا نشدن ما نهایتا به این بستگی دارد که چگونه از زمان در دسترس خود استفاده می‌کنیم.

افراد ناموفق چگونه زمان خود را هدر می دهند - 5.0 out of 5 based on 1 review

7 تغییر کوچکی که تفاوت‌های بزرگی در زندگی شما ایجاد می‌‌کنند

 

تغییرات کوچکی که تفاوت بزرگی در زندگی شما ایجاد می کنند

وقتی می‌‌خواهید چیزی را در زندگی‌تان تغییر دهید، به نظر سخت می‌‌آید. چه ۲۵ کیلو کم کردن از وزنتان باشد، چه تغییر شغل، شروع یک کسب و کار جدید یا خانه‌تکانی، خودتان می‌‌دانید که باید این تغییر را انجام دهید ولی شروع کردن خیلی سخت است.چیزی که باید بدانید این است که لازم نیست از همان ابتدای کار تغییراتی بزرگ ایجاد کنید.

7 تغییر کوچکی که تفاوت‌های بزرگی در زندگی شما ایجاد می‌‌کنند - 3.4 out of 5 based on 7 reviews

با عادات روزانه افراد موفق آشنا شوید

موفقیت علاوه بر اینکه میتواند تعاریف مختلفی داشته باشد، به عوامل گوناگونی باز می گردد؛ برخی آن را به شانس نسبت می دهند و برخی دیگر ریشه اش را در سخت کوشی می دانند. با این حال اغلب افراد موفق عادات مشترک و در عین حال ساده ای دارند که آنها را برای رسیدن به اهدافشان یاری می دهند.

با عادات روزانه افراد موفق آشنا شوید - 5.0 out of 5 based on 1 review

10 کاری که از انجام دادن آنها در دهه چهارم زندگی‌تان سخت پشیمان خواهید شد

تقریبا تمام افراد در زندگی شان در مورد کارهایی که انجام داده اند یا کارهایی که می توانستند انجام دهند و نداده اند، پشیمانی هایی دارند. آیا بهتر نیست که از تجربه دیگران و ندامت های آنها در این موارد کمک گرفته و با این کار، راه را برای خودمان هموارتر کنیم؟

10 کاری که از انجام دادن آنها در دهه چهارم زندگی‌تان سخت پشیمان خواهید شد - 3.0 out of 5 based on 1 review

نقل قول‌ انگیزشی درباره شکست بدون ترس

بهترین نقل قول‌های انگیزشی درباره شکست

در مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف شکست هم وجود دارد . از شکست‌ها و اشتباهات خود به عنوان یک فرصت عالی برای فکر کردن، مرور کردن و بلند شدن دوباره استفاده کنید.

نقل قول‌ انگیزشی درباره شکست بدون ترس - 4.0 out of 5 based on 1 review

۸ کاری که افراد موفق قبل از ساعت ۸ صبح انجام می‌دهند

اگر میخواهید از افراد موفق باشید از صبح زود شروع کنید، یک شبانه روز 24 ساعت مساوی دارد، ولی هر ساعت بطور مساوی آفریده نشده است. موفق ترین افراد قبل از صبحانه چه می کنند؟ یادم می آید در کتابی خواندم : استفاده هوشمندانه از صبح زود کاری است که اغلب افراد موفق انجام می دهند. در ادامه با ۸ کاری که افراد موفق قبل از ۸ صبح انجام می‌دهند آشنا خواهیم شد که میتواند تأثیری شگفت انگیزی بر زندگی مان بگذارد .

10 جمله انگیزشی از آنتونی رابینز که زندگیتان را تغییر میدهد (قسمت چهارم)

جملات انگیزشی و الهام بخش از آنتونی رابینز

جملات انگیزشی و الهام بخش در مورد موفقیت و انگیزه، باعث می شوند که روزها و هفته های سخت را به راحتی و با باور بیشتری پشت سر بگذاریم و شجاعت دنبال کردن اهداف و رسیدن به رویاهایمان را پیدا کنیم.

از سراسر وب

تماس با ما

سمینارما | آموزش موفقیت فردی و سازمانی

  • ایران - تهران - ضلع جنوبی چهارراه ولیعصر - کوچه پرتوی - پلاک 16
  • 02188915004

موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت.سمینار ما یک وب سایت تخصصی در زمینه موفقیت فردی و معرفی همایش های آموزشی و اساتید برگزیده ایران می باشد. این وب سایت تحت عنوان موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت و به مدیریت آقای محسن تیموری به عنوان مدیریت موسسه و آقای علی قلی زاده به عنوان مدیریت سایت فعالیت می کند. این موسسه فعالیت خود را از سال 1389 در حوزه آموزش و سمینارهای برگزیده در تهران و ایران شروع کرده است . و در امر آموزش در سطح ایران گام های بسیار موفقی را برداشته است.

این موسسه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، سمینار ما یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه روانشناسی، کارآفرینی، بازاریابی، تجارت الکترونیک و مدیریت است.

web stats
بالا
x
عضویت در خبرنامه
هر روز خود را با مطالعه مطالب و ویدئوهای آموزشی رایگان با انرژی شروع کنید!

مطالب را به صورت هفتگی برایتان ایمیل میکنیم.