• ارتباط با ما: 02188915004

سمینار رایگان توانمندسازی زنان - ویژه بانوان

در اين سمینار معارفه رایگان شما به عواملی چون : عوامل ظاهری ، رفتاری ، کلامی و راز بدن می پردازیم. برای رزرو در این سمینار کلیک کنید...

تکنیک های فن بیان و مهارت های ارتباطی را فرا بگیرید.

سخنرانی در جمع برای اغلب افراد كار دشواری است. اگر مـی خـواهـیـد انـسـان موفـقی باشید، باید بر تكنیـكهـای فن بیان و مهارت های ارتباطی تسلط پیدا نموده و یا حداقل هنگام صـحبـت در یك جمع احساس راحتی كنید.
در زندگي همه ما مواقعي وجود دارد که بايد در حضور چند نفر راجع به مسئله اي صحبت کنيم.  اما اتفاقی که در چنین مواقعی برای خیلی ها می افتد این است که از اضطراب زیاد، تیک های عصبی پیدا می کنند. مثلاً بدون اینکه متوجه باشند، مدام آب دهان خود را قورت می دهند و وقتی متوجه این موضوع می شوند، کنترل آن برایشان سخت تر می شود، دست و پایشان را گم می کنند و رشته ی کلام از دستشان در می رود.

سمینارما در حوزه فن بیان و مهارت های ارتباطی محصولاتی نظیر : پکیج آموزشی فن بیان و اصول سخنوری ، پکیج نابغه سخنرانی شوید را برای شما علاقمندان تولید کرده است.

 

راز مهم خوب صحبت کردن افراد موفق فاش شد

یکی از دغدغه های مهمی که همه ما با آن روبرو هستیم خوب صحبت کردن کردن میباشد . چگونه خوب صحبت کنیم تا دیگران را مسحور خود کنیم ؟ راز اینکه افراد موفق اینقدر بدون استرس خوب صحبت کردن را بلد هستند چیست؟ چگونه مثل افراد موفق صحبت کنیم تا جذاب باشیم؟ چطور خوب صحبت کنیم تا همه عاشق ما شوند؟

راز مهم خوب صحبت کردن افراد موفق فاش شد - 5.0 out of 5 based on 2 reviews

آموزش سخنرانی ، فن بیان و سخنوری (سخنران نابغه)

 

چطور یک سخنرانی فی‌البداهه عالی داشته باشیم؟

سخنرانی کردن در جمع برای اغلب افراد کار دشواری است. اگر میخواهید انسان موفقی باشید باید بر تکنیک های فن بیان و مهارت های ارتباطی تسلط پیدا نموده و یا حداقل هنگام سخنوری در یک جمع احساس راحتی کنید. سخنرانی مهارتی است كه همه ميی‌توانند با تمرين، آن را بياموزند. با استفاده از ابزار ارتباطي زير، ياد بگيريد كه چطور با اعتماد به نفس صحبت كنيد و اجرايی جالب توجه داشته باشيد.

آموزش سخنرانی ، فن بیان و سخنوری (سخنران نابغه) - 2.7 out of 5 based on 3 reviews

7 گام موثر در ارائه یک سخنرانی الهام‌بخش و به یادماندنی

یک سخنرانی خوب فقط فن بیان عالی نیست. سبک، زمان‌بندی، پیام و عناصر کلیدی دیگر هم مطرح هستند. اینجا نشان خواهیم داد چطور یک سخنرانی خوب را نوشته و ارائه دهید. وقتی به یک سخنرانی خسته کننده گوش می‌دهید، احساس می‌کنید زمان به سختی می‌گذرد.

7 گام موثر در ارائه یک سخنرانی الهام‌بخش و به یادماندنی - 5.0 out of 5 based on 2 reviews

چرا هیتلر سخنران بسیار موفقی بود؟

چرا هیتلر سخنران بسیار موفقی بود؟

"می‌دانم که بشر خیلی نتوانسته از نوشتن به نسبت صحبت کردن برای متقاعد کردن دیگران استفاده کند، به همین خاطر است که هر جنبش و حرکت بزرگی که در این کره خاکی می‌بینیم توسط سخنرانان بزرگ آغاز و به ثمر نشسته و نه نویسندگان بزرگ."-آدولف هیتلر  

چرا هیتلر سخنران بسیار موفقی بود؟ - 3.0 out of 5 based on 10 reviews

وقتی مجبورید سخنرانی کوتاهی داشته باشید این 7 کار را انجام دهید

توصیه‌های زیادی در این زمینه که چطور در مقابل جمعیت زیاد سخنرانی طولانی داشته باشید پیدا خواهید کرد. امّا در اغلب موارد، احتمالاً از شما درخواست خواهد شد تا تنها برای چند دقیقه برای یک گروه کوچک سخنرانی کنید. اینجا به شما نشان می‌دهیم چطور سخنرانی کوتاهی که مخاطبان انتظار دارند را ارائه دهید.

وقتی مجبورید سخنرانی کوتاهی داشته باشید این 7 کار را انجام دهید - 5.0 out of 5 based on 4 reviews

7 عباراتی که سخنرانی شما را کم ارزش می کند

بیش تر سخنرانان تلاش می کنند عبارات موثری در سخنرانی هایشان بگویند. متاسفانه گاهی جملاتی را حذف می کنند که گفتن شان ضروری است؛ گاهی جملاتی را می گویند که به هیچ وجه نباید در یک سخنرانی گفته شوند. اگر می خواهید سخنران ماهری باشید، در ادامه با سمینارما همراه باشید ...

7 عباراتی که سخنرانی شما را کم ارزش می کند - 2.7 out of 5 based on 3 reviews

9 گام برای اینکه تبدیل به یک سخنران خوب و حرفه ای شویم

هر یک از ما میتوانیم سخنران خوب و حرفه ای باشیم و طوری در جمع صحبت کنیم که بتوانیم دیگران را متقاعد و مسحور صحبت های خودمان کنیم . سخنرانی کردن مجموعه بزرگی است از فن بیان ، خوب سخن گفتن ، سخنوری و کاریزمای شخصیتی . که با توجه به چند نکته ظریف و کوچک میتوانیم تبدیل به یک سخنران موفق و حرفه ای شویم.

9 گام برای اینکه تبدیل به یک سخنران خوب و حرفه ای شویم - 3.1 out of 5 based on 9 reviews

۱۰ راز ارتباط موثر از زبان رهبران بزرگ دنیا

تا زمانی که مهارت ارتباط موثر نداشته باشید، نمی‌توانید به یک رهبر بزرگ تبدیل شوید. البته منظور من این نیست که بیایید و حراف شوید! برای تبدیل شدن به یک شخص با توانایی برقراری ارتباط موثر، می‌توانید فرض کنید دنیا برای شما مثل یک دانشگاه است و باید مدام چیزهایی از آن یاد بگیرید.

۱۰ راز ارتباط موثر از زبان رهبران بزرگ دنیا - 0.0 out of 5 based on 1 review

چگونه هنگام سخنرانی بر ترس و اضطراب خود غلبه کنیم؟

بیشتر افراد قبل از اینکه سخنرانی را شروع کنند کمی دچار اضطراب و تنش‌های عصبی می‌شوند. وقتی کنترل مناسبی بر این نوع از اضطراب نداشته باشید، شما را در مورد موضوعی که می‌خوهید مطرح کنید نامطمئن کرده و اثرات منفی روی سخنرانی خواهد داشت. خلاص شدن از شر این اضطراب‌ها احتمالاً کار سختی خواهد بود. شما با شناخت و آگاهی نسبت به اضطراب‌تان می‌توانید در جهت کاهش آن گام برداشته و برای تمرین و ارائه سخنرانی‌تان آماده شوید.

چگونه هنگام سخنرانی بر ترس و اضطراب خود غلبه کنیم؟ - 4.0 out of 5 based on 6 reviews

رهبران جهان چگونه و بر اساس چه قوانینی با یکدیگر تماس تلفنی برقرار می کنند؟

حواشی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هنوز تمام نشده و همچنان ادامه دارد. این بار ماجرای تلفن های سرخود دونالد ترامپ به برخی رهبران دیگر کشورها، حسابی حاشیه ساز شده است. آقای ترامپ در یکی از اقدامات اخیر خود، مستقیما با رئیس جمهور تایوان گفتگو کرده.

رهبران جهان چگونه و بر اساس چه قوانینی با یکدیگر تماس تلفنی برقرار می کنند؟ - 0.0 out of 5 based on 1 review

تماس با ما

سمینارما | آموزش موفقیت فردی و سازمانی

  • ایران - تهران - ضلع جنوبی چهارراه ولیعصر - کوچه پرتوی - پلاک 16
  • 02188915004

موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت.سمینار ما یک وب سایت تخصصی در زمینه موفقیت فردی و معرفی همایش های آموزشی و اساتید برگزیده ایران می باشد. این وب سایت تحت عنوان موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت و به مدیریت آقای محسن تیموری به عنوان مدیریت موسسه و آقای علی قلی زاده به عنوان مدیریت سایت فعالیت می کند. این موسسه فعالیت خود را از سال 1389 در حوزه آموزش و سمینارهای برگزیده در تهران و ایران شروع کرده است . و در امر آموزش در سطح ایران گام های بسیار موفقی را برداشته است.

این موسسه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، سمینار ما یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه روانشناسی، کارآفرینی، بازاریابی، تجارت الکترونیک و مدیریت است.

بالا