• ارتباط با ما: 02188915004

سمینار رایگان توانمندسازی زنان - ویژه بانوان

در اين سمینار معارفه رایگان شما به عواملی چون : عوامل ظاهری ، رفتاری ، کلامی و راز بدن می پردازیم. برای رزرو در این سمینار کلیک کنید...

تحلیل قدرتمند زبان بدن اوباما و ترامپ در کاخ سفید

زبان بدن اوباما و ترامپ چه می گوید؟

یک کارشناس زبان بدن ( Body Language ) به تحلیل رفتار و ژست های باراک اوباما و دونالد ترامپ در جریان دیدار اخیرشان در کاخ سفید پرداخته و اینطور نتیجه گیری کرده که اوباما ژست های ناشی از "خستگی" داشته اما رفتارهای ترامپ نشان دهنده جدیت و همچنین واهمه ناشی از روبرو شدن با مسائل جدید بوده است.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت ، باراک اوباما رئیس جمهور فعلی آمریکا و دونالد ترامپ، پیروز انتخابات ریاست جمهوری روز سه شنبه در این کشور هر دو بازخوردهای مثبتی از دیدار 90 دقیقه ای خود در کاخ سفید داشتند با این حال مفسران می گویند بعد از سال ها جدال میان این دو کاملا مشخص بود که همچنان تنش میان آنها وجود دارد.

تحلیل قدرتمند زبان بدن اوباما و ترامپ در کاخ سفید
پاتی وود، یک کارشناس زبان بدن به تحلیل رفتارهای اوباما و ترامپ بر اساس تصاویری که از دیدار آنها منتشر شده پرداخته و این نتیجه را گرفته که اوباما ژست یک فرد "ناامید و تسلیم شده" را داشته در حالی ترامپ حال یک فرد "جدی و شاید دچار ترس و واهمه" را دارد.

وود به ایندیپندنت گفت: اگر شما به شکل نشستن هر دو نفر دقت کنید حالت پاهای آنها به حال "آلفای مردانه" است به این معنی که "من مرد هستم". پاهای اوباما البته کمی بازتر از پاهای ترامپ است که بنا به تفسیر وود نشان می دهد اوباما به طور ناخودآگاه پیام اعمال تسلط و تحکم را می دهد.

همچنین حالت دست های این دو نفر به ویژه ترامپ نیز جالب توجه است. دست های ترامپ مثل حالت "دست های در حال دعا اما رو به پایین" است.

تحلیل قدرتمند زبان بدن اوباما و ترامپ در کاخ سفید
وود عنوان می کند: تفسیر من این است که ترامپ در این حالت چیزی را فهمیده که قبلا نمی دانسته و این حالت دست های یک آدم بی اطمینان است.
او تصریح می کند: ترامپ هنگام شروع صحبت با دستهایش خود را می گیرد و این نشان میدهد که او نیاز به آرام ساختن خودش دارد. اوباما هم در مقابل دستهایش را روی پاهایش قرار می دهد که این هم علامت یک آدم خسته است.

تحلیل قدرتمند زبان بدن اوباما و ترامپ در کاخ سفید
وود اظهار داشت: در بخشی از این دیدار اوباما می گویند که دلگرم شده است اما در این بخش او چشمانش را می بندد. من آن را به نشانه عدم تمایل به تماس چشمی می دانم. این کار می گوید که اوباما در واقع کاملا دلگرم نیست.
وی افزود: اوباما شدیدا خسته، تسلیم و نه چندان امیدوار بود اما بسیار حال رئیس جمهور بودن را داشت. ترامپ جدی بود اما علامت هایی داشت که انگار اطلاعاتی را فهمیده که او را مرعوب ساخته است.
ترامپ بعد از این دیدار بلافاصله در توئیتر هر گونه شائبه وجود تنش بین خود و اوباما را رد کرد.

مشاهده اینفوگرافیک زبان بدن ترامپ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

2.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 2.75 (2 رای)

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 50 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد
تحلیل قدرتمند زبان بدن اوباما و ترامپ در کاخ سفید - 2.5 out of 5 based on 2 reviews

تماس با ما

سمینارما | آموزش موفقیت فردی و سازمانی

  • ایران - تهران - ضلع جنوبی چهارراه ولیعصر - کوچه پرتوی - پلاک 16
  • 02188915004

موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت.سمینار ما یک وب سایت تخصصی در زمینه موفقیت فردی و معرفی همایش های آموزشی و اساتید برگزیده ایران می باشد. این وب سایت تحت عنوان موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت و به مدیریت آقای محسن تیموری به عنوان مدیریت موسسه و آقای علی قلی زاده به عنوان مدیریت سایت فعالیت می کند. این موسسه فعالیت خود را از سال 1389 در حوزه آموزش و سمینارهای برگزیده در تهران و ایران شروع کرده است . و در امر آموزش در سطح ایران گام های بسیار موفقی را برداشته است.

این موسسه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، سمینار ما یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه روانشناسی، کارآفرینی، بازاریابی، تجارت الکترونیک و مدیریت است.

بالا